Pārdošanas vadlīnijas

VĒLIES PĀRDOT PRECES?


VISPIRMS REĢISTRĒJIES

Vienkārši nospied “atver veikalu” saiti lapas augšdaļā un Tu vari sākt..


NAV LĪGUMU! 

NAV IEEJAS MAKSAS!

NAV UZGLABĀŠANAS MAKSAS!

NAV MAKSA PAR SLUDINĀJUMIEM !

NAV PĀRTRAUKŠANAS MAKSAS!

NAV PAZIŅOJUMU MAKSAS!

 1. TIRGUS

 1. Brāķis ir tiešsaites vietne un kopiena visiem cilvēkiem, kur cilvēki pērk un pārdod preces. Tā ir kopienas platforma, kas veicina un uzlabo vietējo ekonomiku pārdevējiem – daļēji segt izdevumus no patērētajiem darba resursiem un pircējiem – par zemāku cenu iegādāties tādas preces, kas tiek noraidītas vietējā vai importa tirgū. 
 2. Brāķis tirdzniecības platforma paredzēta ļoti īpašu preču apritei – unikālu, vienīgajā eksemplārā, preces ar brāķa pazīmēm. 
 3. Brāķa pazīmes precēm var būt dažādas : vizuāli bojājumi – skrāpējumi, traipi, tehniski bojājumi – izlīdis diegs, bojāts iepakojums, pārprodukcija, atgrieztas preces, lietotas utt.
 4. Brāķa preču tirgotāji var būt mazs uzņēmums, pašnodarbināta persona, mikro uzņemums, liels uzņēmums vai lauku mājas bizness, fiziska persona. 
 5. Brāķis neuzrauga un neregulē Jūsu mazās uzņēmējdarbības juridiskās prasības, piemēram, uzņēmējdarbības licences, reģistrētos uzņēmējdarbības numurus, nodokļu iekasēšanas prasības. Tās ir uzņēmuma īpašnieka atbildība.
 6. Lai šis tirgus darbotos un attīstītos, ir svarīgi, lai visi Brāķis dalībnieki ievērotu mūsu tirgus noteiktas vadlīnijas.

2. PRODUKTU SARAKSTI

 1. Paredzams, ka šie Brāķis noteikumi sniedz jums priekšstatu par to, kas ir atļauts un kas ir aizliegts.
 2. Kā pārdevējs Jūs esat atbildīgs par to, lai jūsu pārdošanas darījumi tiktu apstrādāti atbilstoši mūsu likumīgajām prasībām.
 3. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Brāķis patur tiesības noņemt visus ierakstus no mūsu tirgus bez iepriekšēja brīdinājuma, ja mums šķiet, ka šie ieraksti ir pretrunā ar jebkuru likumu vai iekšējā (Brāķis) politiku.
 4. Turklāt mēs varam piemērot citas sankcijas, piemēram, ierobežojumu noteikšanu jūsu rīcībā esošo produktu skaitam vai jau tiešsaistē esošo produktu dzēšanu.
 5. Vairāki vai pārmērīgi mūsu noteikumu un nosacījumu pārkāpumi var izraisīt izraidīšanu no mūsu tirgus.

3. KO MĒS VĒLĒTOS REDZĒT BRĀĶĪ:

 1. Jebko (labi, gandrīz jebko – skat. Aizliegto sarakstu 6. sadaļā) ir iespējams, ja vien tam ir kādas saistības ar brāķējumu. Pēc definīcijas brāķēt (darbības vārds) nozīmē 1) šķirot pēc kvalitātes, atlasīt kā mazvērtīgu vai nederīgu. 2) Brāķis (lietvārds) nozīmē – zemas kvalitātes ražojums, prece (ar defektu un bojājumiem); ražojums, kas neatbilst noteiktām normām, prasībām. 
 2. Vietējie ražotie produkti ir visvēlamākie, bet noteikti nav obligāti.

4. SLUDINĀJUMI

 1. Preču sludinājumi vietnē Brāķis nosaka noteiktu ietvaru jūsu ierakstam, taču tas nav domāts jūsu lietošanas ierobežošanai. 
 2. Mēs regulāri izstrādājam tirgus iespējas, un preces kategoriju var atrast gandrīz jebkuram priekšmetam. Ieteikumus lūdzu sūtiet uz e-pastu: [email protected].
 3. Aprakstiet savus produktus pēc iespējas detalizētāk: Produkti jāapraksta ar labi uzrakstītu un detalizētu aprakstu, pievienojot pāris labas kvalitātes attēlus.
 4. Teksti un attēli, kurus izmantojat, lai aprakstītu savus produktus, kā arī komentāros un vērtējumos, nedrīkst pārkāpt autortiesību likumus, vispārējos likumus vai preču zīmju likumus.
 5. Precīzi aprakstiet savu produktu un ņemiet vērā juridiskās prasības. Piemēram, ja jūs pārdodat rotaļlietas, kurās ir mazas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās risku maziem bērniem, jums tas jānorāda preces aprakstā.
 6. Kā minēts iepriekš, nereklamējiet, izmantojot citu zīmolu nosaukumus, jo šis risks var pārkāpt autortiesību likumus. Ja neesat pārliecināts, lūdzu, meklējiet juridisku padomu.

5. PĀRDOŠANA

 1. Visiem vietnes Brāķis ierakstiem jābūt skaidriem, precīziem un detalizētiem. Precīzi fotoattēli, apraksti un informācija par sarakstu ir ļoti svarīgi, lai pārdotu vietnē Brāķis. Ņemiet vērā šīs politikas, uzskaitot un aprakstot preces: Sarakstu aprakstos un fotoattēlos precīzi jāapraksta pārdošanā esošā prece, lai pircēji zinātu, kas ir iekļauts pirkumā.
 2. Ja preci nav iespējams iegādāties, tad tā ir jāizņem no pārdošanas vai ir jānorāda “nav pieejams”.
 3. Preces nedrīkst izveidot tikai ar mērķi koplietot fotogrāfijas vai citu informāciju ar kopienu.
 4. Preces cenām jābūt no 30%-90%  lētāk kā veikalā. Jūs varat cenu noteikt precei pēc izvēles, tomēr nevajadzētu izveidot preču sarakstus ar neprecīzu cenu, lai tās netiktu pārdotas.
 5. Jūs nedrīkstat izmantot Brāķis pircēju novirzīšanai uz citu tiešsaistes tirdzniecības vietu, lai iegādātos tās pašas preces, kas norādītas jūsu Brāķis veikalā, jo tas var būt izvairīšanās no maksas. Tas ietver saišu / URL izlikšanu vai pietiekamas informācijas sniegšanu, lai atrastu citu tiešsaistes norises vietu.
 6. Pārdošanas cenai jāatspoguļo tikai sludinājuma iekļautai precei un nodokļiem (ja Jums tādi ir jāmaksā) bez piegādes izmaksām. Saraksti, kas neatbilst Brāķis noteikumiem un nosacījumiem, var tikt ziņoti pārskatīšanai. Biedri, kuri neievēro Brāķis noteikumus, var tikt pārskatīti, kā rezultātā konta privilēģijas var tikt apturētas un / vai pārtraukta.

6. KO AIZLIEGTS PĀRDOT:

 1. Protams, Tirdzniecības laukumā Brāķis pārdot aizliegts ir visu, ko nevar pārdot juridisku iemeslu dēļ.
 2. Mums ir arī vairākas papildu politikas, kas regulē preces, kuras nevajadzētu pārdot vietnē Brāķis.
 3. Pilnu sarakstu skatiet noteikumos, kas uzskaitīti Brāķis interneta platformas lietotāju lietošanas noteikumu 6. sadaļā. ( https://brakis.lv/dokumenti/noteikumi/ )
 4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis aizliegto priekšmetu saraksts nav pilnīgs, un tāpēc jums tiek lūgts pārliecināties, vai jums ir atļauts piedāvāt šādas preces pārdošanai.
 5. Turklāt, ja jūs piedāvājat savus produktus pārdošanai ārpus Latvijas, var tikt piemērotas citas valsts juridiskās prasības.
 6. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Brāķis patur tiesības noņemt visus ierakstus no mūsu tirgus bez iepriekšēja brīdinājuma, ja mums šķiet, ka šie ieraksti ir pretrunā ar jebkuru likumu vai iekšējā (Brāķis) politiku.

1. JURIDISKIE AIZLIEGUMI / Nozagtas preces

 1. Produktus, kas iegūti nelegāli, nedrīkst piedāvāt pārdošanai.
 2. Ja kādas preces, kuras vēlaties piedāvāt ir nozagtas preces, piemēram, no laupīšanas, jūs nedrīkstat piedāvāt šīs preces pārdošanai, pat ja neesat iesaistījies to zagšanā.

2. MEDIJI / JAUNIEŠIEM KAITĪGĀS PRECES

 1. Ja jūs piedāvājat priekšmetu, kas paredzēts tikai personām, kuras sasniegušas pilngadību, jums jāpārliecinās, ka to saņem tikai personas pilnā vecumā (18+). Turklāt jūs nedrīkstat publicēt saturu, ne attēlus, ne aprakstus, kas varētu kaitēt jauniešiem.

3. PROPAGANDAS PRIEKŠMETI, KAS ATTIECAS UZ AIZLIEGTĀM POLITISKĀM PERSONĀM, KLUBIEM UN / VAI SAVIENĪBĀM, UN PRIEKŠMETI, KAS TIEŠI AICINA UZ NAIDA KURINĀŠANU

 1. Likums aizliedz publicēt un pārdot aizliegtu organizāciju propagandas materiālu, tostarp izmantot preču zīmes vai logotipus, kas saistīti ar šīm organizācijām, naida noziegumiem un mirušo personu neslavas celšanu.
 2. Iepriekš minēto kategoriju kolekcionāru priekšmetu publicēšana nav atļauta, kā arī konfliktu un kara piemiņlietu pārdošana.

4. BĪSTAMAS ĶĪMISKĀS VIETAS / AIZLIEGTĀS ELEKTRONISKĀS IERĪCES

 1. Vietnē Brāķis ir aizliegts tirgoties ar toksiskām vielām un bīstamām ķīmiskām vielām.
 2. Ja savu preču ražošanā izmantojat noteiktas reglamentētas sastāvdaļas, lūdzu, pārliecinieties, ka ievērojat pašreizējo tiesisko situāciju attiecībā uz šo sastāvdaļu lietošanu un pārdošanu.
 3. Pirms elektronisko ierīču pārdošanas jums jāpārbauda arī to likumība.
 4. Antīkas, nederīgas ierīces ir vienīgais izņēmums no šī noteikuma.

5. PAKAĻDARINĀJUMI, ZĪMOLU / AUTORTIESĪBU SNIEGTU PRODUKTU IMITĀCIJAS, ZĪMOLU NOSAUKUMU UN REĢISTRĒTU PREČU ZĪMJU LIETOŠANA

 1. Likums aizliedz piedāvāt vai publicēt priekšmetus, uz kuriem ir zīmola nosaukums vai logotips  un uz to tiesības nepieder.
 2. Ir aizliegts arī reklamēt priekšmetu kā “līdzīgu” ar autortiesībām aizsargātai precei.
 3. Turklāt nav atļauts uzskaitīt priekšmetus, kuru noformējums ir nelikumīgi kopēts.
 4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas attiecas uz smaržu imitācijām.
 5. Piemēri par aizliegtu zīmolu nosaukumu lietošanu aprakstos ir šādi: “Chanel stila rokassoma”, “Rolex stila pulkstenis”
 6. Iekārtas var raksturot kā “piemērotas…” vai “saderīgas ar…”, ja sniegtā informācija ir patiesa un nepieciešama.
 7. Aprakstā tomēr nevajadzētu norādīt, ka pats piedāvātais produkts ir noteikts zīmols, ja tāds nav.
 8. Lūdzu, meklējiet juridisku padomu, ja neesat pārliecināts par sava piedāvājuma likumību.

6. FILMAS, MŪZIKA UN BILDES KOPIJAS

 1. Aizliegts pārdot filmu, mūzikas, fotogrāfiju, nošu un mācību materiālu kopijas, kas saglabātas, piemēram, pārrakstāmos diskos.
 2. Šeit tiek piemērots autortiesību likums.
 3. Izņēmums ir autorizētas fotogrāfiju kopijas. Šajā gadījumā jūsu sludinājumā jābūt informācijai par jūsu atļauju (atkārtotai) pārdošanai.
 4. Autorizācija ir jāpierāda, ja to pieprasa Brāķis.

7. SARAKSTI, KAS TIKAI ATĻAUJ, BET VAR BŪT IEROBEŽOJUMI

 1. PĀRTIKAS PRECES

 1. Uz tirdzniecību ar pārtikas produktiem visā pasaulē attiecas vairāki likumi (pārtikas marķēšanas noteikumi, pārtikas piedevu noteikumi un derīguma termiņš), tāpēc pārtikas preču tirdzniecība ir aizliegta.
 2. Gan iepakojumam, gan preču sarakstam jābūt skaidri marķētam saskaņā ar likumdošanas prasībām. 
 3. Jo detalizētāka ir jūsu sniegtā informācija, jo mazāk jūs apdraudat juridiskās normas.
 4. Ja neesat pārliecināts, kāda informācija būtu jāsniedz, lūdzu, meklējiet profesionālu juridisku padomu, jo esat pilnībā atbildīgs par saviem ierakstiem vietnē Brāķis.

 1. NODARBOŠANĀS AR TEKSTILIZSTRĀDĀJUMIEM

 1. Uz tekstilizstrādājumiem attiecas vairāki likumi.
 2. Tekstilizstrādājumu marķēšanas noteikumi uzliek tekstilizstrādājumu pārdevējam pienākumu sniegt informāciju par materiāliem, kas izmantoti viņu izstrādājumu ražošanā.

 1. DARBS AR ROTAĻLIETĀM

 1. Uz rotaļlietām attiecas vairāki likumi.
 2. Pirms rotaļlietu var iekļaut sludinājumu sarakstā, pārdevējam jāpārliecinās, ka rotaļlieta atbilst likumīgajām drošības prasībām.
 3. Tam jābūt attiecīgi marķētam un, ja nepieciešams, ar detalizētām instrukcijām, drošības piezīmēm un piesardzības pasākumiem. (Piemēram: “nav piemērots bērniem, kas jaunāki par…”)

8. PĀRDOŠANA KĀ STARPNIEKS

 1. Jums kā pārdevējam nav obligāti jābūt norādītās preces ražotājam, piemēram, jūs varat būt veikals, kam ir atgrieztas nesvarīgi bojātas preces, pārveidotājs, remontētājs vai tālākpārdevējs.
 2. Ja esat unikālu produktu tālākpārdevējs, nevis oriģinālais ražotājs, lūdzu, ņemiet vērā tālāk minēto:
  1. Jums jāiekļauj detalizēta informācija Jūsu profilā (vārds, uzvārds, adrese,tel.nr.) par personu, kam pieder prece, un jūsu ierakstā jāuzsver, ka jūs esat tikai tālākpārdevējs. Tā mēdz gadīties ar lielajiem uzņēmumiem, kad augstākajai vadībai nav laiks nodarboties ar brāķu preču tirdzniecību un kāds no zemākas dienesta pakāpes darbiniekiem (iespējams brāķeris – darbinieks, kurš pieļāvis kļūdu ražošanas procesā) pēc vienošanās ar organizāciju to drīkst pārdot kā starpnieks.
  2. Jums vajadzētu lūgt rakstisku atļauju, ka rīkosieties kā tālākpārdevējs.

 1. Ja kāds dalībnieka produkts, pakalpojums vai rīcība neatbilst mūsu pamatprincipiem, mēs paturam tiesības izdzēst pārkāpēju ierakstus un piesardzīgi, bloķēt vai pat atlaist attiecīgo (-ās) personu (-as).
 2. Mēs esam kopiena, tāpēc, lūdzu, izturieties pret citiem Brāķis biedriem ar cieņu un laipnību.
 3. Protams, var rasties pārpratumi, bet labākos risinājumus bieži vien var atrast, ja paliekat draudzīgs un pieklājīgs un cenšaties panākt savstarpēju vienošanos.
 4. Aizvainojošai valodai, neslavas celšanai un nepiemērotai valodai kopumā nav vietas mūsu kopienā, un tās var izraisīt kriminālvajāšanu vai pakļauties privāttiesībām.


7. NOBRIEDIS SATURS

 1. Brāķis mērķis ir piedāvāt tirgu, kas piemērots vispārējai auditorijai; tāpēc pieaugušo paredzēto saturu izmantošana Brāķis tirgū nav atļauta.
 2. Pornogrāfija vietnē Brāķis ir aizliegta.
 3. Par ierakstu pārkāpumiem var ziņot e-pastā [email protected] , kas neatbilst Brāķis politikām. Biedri, kuri neievēro Brāķis politikas, var tikt pārskatīti, kā rezultātā konta privilēģijas var tikt apturētas un / vai pārtrauktas. Ja Brāķis administrācija izņem preci no saraksta par Brāķis politikas pārkāpšanu, pārdevējam joprojām ir jāmaksā saraksta maksa par šo preci. Atstādināto vai izbeigto dalībnieku pienākums ir maksāt Brāķis par visām nesamaksātajām maksām saskaņā ar mūsu Brāķis interneta platformas lietotāju lietošanas noteikumiem.

8. UZTURIET PĀRREDZAMU VEIKALU

 1. Mūsu tirgus ir balstīts uz uzticību. Ir svarīgi, lai jūs precīzi pārstāvētu sevi, savu biznesu, kā arī savus priekšmetus un pakalpojumus. Tāpēc svarīgi ir “apstiprināt identitāti” no sadaļas Mans Konts.
 2. Lai pastāstītu savu stāstu, noteikti piedalieties ar to sadaļā “Brāķu stāsti”.
 3. Produktiem jābūt precīzi attēlotiem sarakstos un fotoattēlos. 
 4. Cieniet citu intelektuālo īpašumu. Ja uzskatāt, ka kāds ir pārkāpis jūsu autortiesības, varat par to ziņot vietnei Brāķis.
 5. Neizmantojiet sava veikala funkcijas vai rīkus, lai novirzītu darījumus ārpus Brāķis vietnes.
 6. Jūsu veikala politikas lapā Jums ir jāpaskaidro sava veikala politika attiecībā uz piegādi, maksājumiem, naudas atmaksu un preču apmaiņu. Jūs varat izmantot šo vietu, lai sniegtu papildu informāciju par veikala politiku.
 7. Lūdzu, ņemiet vērā šādas lietas, izveidojot savu veikalu un veidojot ierakstus:

 1. Brāķis patur tiesības pieprasīt pārdevējam sniegt papildus informāciju par precēm. Dažiem pārdošanas noteikumiem ir jāatbilst Brāķis visas vietnes noteikumiem. 
 2. Nelietojiet nelikumīgas fotogrāfijas vai rakstītus tekstus. Tas ir pretrunā ar mūsu lietošanas noteikumiem.
 3. Jums ir jāmaksā savs rēķins laikā, lai izvairītos no sodiem, tostarp, bet ne tikai: saraksta privilēģiju apturēšana un / vai konta darbības pārtraukšana.
 4. Jūs nedrīkstat iesaistīties nekādās darbībās, lai izvairītos no Brāķis nodevām (“izvairīšanās no maksas”). Tas ietver, bet neaprobežojas ar to: darījuma pabeigšana ārpus vietnes Brāķis, kad tā ir uzsākta vietnē, preces uzskaitīšana zem paredzētās pirkuma cenas vai derīga pabeigta darījuma atcelšana.
 5. Nepārdodiet aizliegtus priekšmetus (sīkāku informāciju skatiet iepriekš).

 1. KĀDAS DARBĪBAS IR AIZLIEGTAS?

 1. Atcelt pasūtījumu, lai turpinātu pārdošanu privāti ar pircēju.
 2. Izmantot jūsu klientu sniegto kontaktinformāciju, izņemot darījumu veikšanu starp abām pusēm, par saskaņotu pārdošanu.
 3. Pieprasīt komisijas kredītu, kaut arī klients ir samaksājis par pasūtījumu, un pārdevējs to nav piegādājis.
 4. Ja ir konkrētas norādes par mūsu politikas pārkāpumiem, mēs paturam tiesības dzēst vai bloķēt jūsu produktus daļēji vai pilnībā bez iepriekšēja brīdinājuma.
 5. Atkārtoti vai pārmērīgi pārkāpumi novedīs pie atlaišanas no tirgus Brāķis.

9. RŪPĪGI IZMANTOJIET SAITES

 1. Ārējās saites, kas piedāvā pārdošanu ārpus vietnes Brāķis, ir jāizmanto piesardzīgi. Protams, mēs vēlamies, lai preces tiktu pārdots tirgū, taču var būt reti gadījumi, kad jūs to izvēlaties, lai tas nenotiktu. Tiklīdz pircējs tiek novirzīts ārpus Brāķis tirgus, lūdzu, ņemiet vērā sekojošo: Visi noteikumi un nosacījumi, kas izveidoti, lai aizsargātu gan jūs, gan pārdevēju, veidojot sekmīgu un pozitīvu pirkumu, vairs neattiecas.
 2. Šī darbība lielā mērā ietekmēs tirgus algoritmus, kas izstrādāti, lai reklamētu populāri nopirkt, apskatīt un pārskatītos preču sarakstus.
 3. Jūs varat norādīt saites uz informācijas avotiem, kas palīdz aprakstīt jūsu produktu un pakalpojumu elementus, piemēram, vietni, kurā sniegta informācija par jūsu produkta procesu vai pakalpojuma sniegšanā izmantotajiem produktiem, taču vienkārši jābrīdina, ka tā ir ārēja saite un satiksmes novirzīšana ar mēŗķi iegūt plašāku informāciju.
 4. Tikai jūs esat atbildīgs par to, lai pārbaudītu, vai saistītā vietne atbilst likumdošanas prasībām.
 5. Brāķis nevar uzņemties atbildību par ārējo vietņu saturu.

10. ESIET DISKRĒTS

 1. Nepublicējiet jebkāda veida informāciju, kas nav domāta trešajām pusēm, vai saturu, kura publicēšanai jums nav atļaujas. Ir aizliegts publicēt adresi, privāto e-pastu, telefona numuru ziņojuma saturā.
 2. Šie notiekumi ir ieviesti, lai aizsargātu Jūs, jūsu pircējus un Brāķis tirgu, lūdzu, paturiet to prātā, bet neaizmirstiet vienlaikus izbaudīt savu Brāķis pārdošanas pieredzi. Šie noteikumi ir ieviesti, lai nodrošinātu, ka mēs uzturam laimīgu un plaukstošu kopienu.

11. JA VEIKALA KONTU IZMANTO VAIRĀKI CILVĒKI 

 1. Tīmekļa veikalā var būt iesaistītas vairākas personas, kurās vairāki cilvēki, kas pazīt viens otru, var izmantot vienu Brāķis tīmekļa veikalu. Piemēram, veikala personāls.
 2. Ar vecāku atļauju un uzraudzību no vecākiem nepilngadīgajam, kas vēlas tirgoties ar precēm, ir jābūt likumīgam aizbildnim, kurš ir vismaz 18 gadus vecs. Tas ir tāpēc, ka veikalas informācijas sadaļām ir pilnībā jāatbilst precīzai informācijai un saskaņā ar Brāķis noteikumiem veidot attiecības starp kolektīva locekļiem. Brāķis var lūgt papildu informāciju un pieprasīt, lai veikals ievērotu papildu prasības.
 3. Persona, kas reģistrē kontu, ir atbildīga par visām konta darbībām, rēķinu un jebkuriem darījumiem. Tas ietver dalību vietnes kopienas funkcijās.
 4. Ja kāds no Brāķis dalībniekiem ir pārkāpis Brāķis noteikumus un aizskāris citu dalībnieku, visi reģistrētie konti piederošajam kolektīvajam subjektam tiek apturēta konta darbība. Brāķis nešķir strīdus starp personām Brāķis tirgū.

12. NODROŠINIET LIELISKU KLIENTU APKALPOŠANU

 1. Iepazīstoties ar vietējo klientu apkalpošanas standartu, jūs varat nodrošināt vislabāko pieredzi pircējiem un savai kopienai. Cieņpilni sniedziet informāciju par savu nosūtīšanas un apstrādes laiku.
 2. Laicīgi atbildiet uz sarunām.
 3. Skaidri izskaidrojiet sava veikala politiku un ievērojiet šīs saistības.
 4. Mēģiniet atrisināt domstarpības vai strīdus tieši ar pircēju. Retos gadījums, kad neizdodas atrisināt strīdus, jūsu jurists būs starpnieks.
 5. Ja nevarat pabeigt pasūtījumu, jums jāpaziņo pircējam un jāatceļ pasūtījums.

13. PIEGĀDES 

 1. Piegādes izmaksas tiek pierēķinātas klāt maksājuma zonā pie preces norādītās cenas un iekļauts pie Jūsu Brāķis rēķina. 
 2. Piegādes etiķetei jābūt saistītai ar Brāķis pasūtījumu. Uz iepakojuma jānorāda pasūtījuma numurs, datums, norādītajai adresei jāatbilst adresei, ko pircējs norādījis norēķināšanās laikā.
 3. Piegādi veic pārdevējs tieši uz klienta norādīto adresi. 
 4. Piegādes veidu norāda pārdevējs pie katras preces izvēloties : a) kurjera piegādi b) pakomāti

14. ESIET GODĪGI PRET BRĀĶIS

 1. Mēs ļoti vēlamies, lai jūs priecātos par savu Brāķis veikalu, un mūsu mērķis ir palīdzēt jums radīt papildus ienākumus, un tāpēc mēs lūdzam, lai jūs pret mums, kā arī ar pircējiem izturētos godīgi.
 2. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir aizliegts mēģināt izvairīties no Brāķis komisijas maksām, un mēs paturam tiesības izmeklēt Jūsu veikalu, ja uzskatām, ka tas notiek.

15. STRĪDU GADĪJUMĀ PRASIET JURISTU KONSULTĀCIJU

 1. Parasti bizness vietnē Brāķis darbojas nevainojami, bet dažreiz notiek neparedzēti apstākļi. Dažreiz, piemēram, pirkums nav pabeigts, klients nolemj atgriezt preci vai pārdevējam ir jāsniedz atmaksa. Tas galvenokārt tiek risināts starp pircēju un pārdevēju, bet, ja risinājumu nevar atrast, ir jākonsultējas ar Juristu par turpmāko starpniecību.

16. REKLĀMA TIRDZNIECĪBĀ

 1. Brāķis piedāvā apmaksātas reklāmas iespējas veikaliem, kas var palīdzēt uzlabot atpazīstamību jūsu produktiem un veikalam. Pārdevēji var iegādāties reklāmas atslēgvārdus, lai reklamētu savus priekšmetus vietnē.
 2. Reklāmas nav pārsūtāmas starp Brāķis kontiem.
 3. Reklāmas nav atmaksājamas.
 4. Var tikt pārskatīti preču saraksti reklāmas laukumā, kas neatbilst konkrētajiem reklāmas izvietojuma ierobežojumiem. Ja vienumu saraksts pārkāpj šos noteikumus vai jebkuru citus nosacījumus, Brāķis var noņemt jūsu ierakstu un / vai noņemt jūsu reklāmu bez iepriekšēja brīdinājuma vai naudas atgriešanas par saistītajām maksām. Lai iegādātos reklāmas, jūsu kontam jābūt labā stāvoklī. Jums ir jāmaksā maksa, kas saistīta ar jūsu reklāmām.

Dokumenta beigas

Stājas spēkā: 2020. gada 25. Novembrī.

Brāķis patur tiesības jebkurā laikā mainīt šīs politikas.