Kāpēc Brāķis? – Mūsu stāsts

Mēs zinām Brāķis patiesi var būt nedaudz mulsinošs termins. It īpaši, runājot par augstām kvalitātes prasībām. Tomēr mēs uzskatām, ka lietām nav obligāti jāpiemīt ražotāja izcilībai un “ne-perfektas“preces iederas sadzīvē.

 

Mēs esam izveidojuši jaunu interneta mājas lapu, kur pārdevēji bezmaksas reģistrējas un pārdod preces viens otram.

Pēc mūsu domām brāķētas preces pazīmes var būt dažādas, bet šeit ir vissastopamākie iemesli kāpēc preces nonāk atkritumos.

  • Izmērs – pārāk mazs vai pārāk liels
  • Asimetrija – pārāk deformēts
  • Skrāpējumi vai traipi
  • Izbalēšana vai standartam neatbilstoša krāsa
  • Radies produkcijas pārpalikums patērētāju tirgus trūkuma dēļ

 

Dažām Brāķis.lv atrodamajām precēm nav nekādu redzamu vizuālu defektu, taču preču pārprodukcijas dēļ to tirgū ir pārāk daudz, kā rezultātā šīs preces tiek pārdotas kopā ar brāķētām un lietotām precēm. Ja šādas preces netiktu pārdotas, tās tiktu uzskatītas par atkritumiem un likvidētas. 

Kā jebkura produkta ražošanas, tā arī likvidācijas procesā nepieciešams liels resursu apjoms kā finansiāli, tā arī laika un darbaspēka resursi. Ikviena prece tiek ražota, apstrādāta, sašķirota, iesaiņota un transportēta, taču tā rezultātā nereti prece tiek likvidēta kāda neliela defekta vai pārprodukcijas dēļ. 

Mēs vēlamies palīdzēt risināt šo problēmu. Brāķis.lv radīts, lai palīdzētu ikvienai Latvijas saimniecībai un uzņēmumam pārdot produktus, kurus nav iespējams laist tirgū.

↑ LABI JUMS UN JŪSĒJIEM. ↑
↓ LABI MŪSU PLANĒTAI. ↓