Ko Lai Iesāk ar Brāķi?

Kas, lai aptur rūpnīcu no brāķa preces iekļaušanu sūtijumā?

  1. Viens no labākajiem veidiem ir kontrolēt (monitorēt) kravas iekraušanas un ražošanas procesus – nolīgt inspektorus, kas nejaušā kārtībā pārbaudītu noteiktu skaitu kravas.
  2. Brāķētu produktu pārstrāde / labošana. Piegādātāja preces pārstrāde vai to remonts var būt īpaši svarīgs, jo bieži vien ir grūti pārveidot preces ar trūkumiem pēc to saņemšanas. Papildus pie darba spēka izmaksām, nepieciešamas iekārtas, kas dotu iespējas labot preces pašiem. Piemēram, apģērba gabalu vīlēs ir defekts, kuru parasti var labot paši ar rokām dienu, adatu un šķērēm. Tomēr citus jautājumus, piemēram, rūpnīcu, kas ražo nepareizu šablonu, lai izgatavotu produktu, varētu nebūt tik viegli novērst un preces būs jāaizstāj.
  3. Brāķu preču pārdošana konkurentiem par pazeminātu cenu. No importētaja viedokļa viena no sliktākajām lietam, kas var notikt attiecībā uz brāķu produktiem, ir tas, ka tos pārdod citiem klientiem.  Tas var bojāt jūsu zīmola reputāciju īpaši, ja tiek pārdots jūsu mērķa tirgū.
  4. Iznīcināt brāķu produktus. Tas ir vienkāršākais veids nodrošināt, lai bojāti produkti netiek pārdoti. Piegādāajs ar pasūtītāju vienojas par iznīcināšanas metodi. Tomer arī tas prasa savus ekonomiskos resursus, jo iznīcināšanas procesa laikā var būt nepieciešami buldozer – veltņi, rūpnieciska smalcināšāna, inspektora – liecinieka klātesamība un dokumentu apliecība, lai pārliecinātos, ka rūpnīca tos iznīcina.
  5. Pārdot to citiem, izmantojot platformu www.Brāķis.lv. Jūsu profils publiski nebūs redzams- līdz ar to, Jūs pārdosiet diskrēti un tādā veidā neriskējat ar uzņēmuma vai telefona numura parādīšanos Google. Jums būs pārdevēja panelis, kur Jūs varēsiet veikt preču importa sarakstus, aplūkot skatījumus, atbildēt uz klientu vaicājumiem. Pēc pasūtījuma Jūs saņemsiet sistēmas automatizētu pavadzīmi par pirkumu un piegādes manifestu. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.